Policealne Studium Informatyki Powiatowego Cechu Rzemieślników I Przedsiębiorców W Grójcu - Grójec

no image Policealne Studium Informatyki Powiatowego Cechu Rzemieślników I Przedsiębiorców W Grójcu to niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej instytucja edukacyjna. Jej budynek znajduje się w miejscowości Grójec, ulica Polskiej Organizacji Wojskowej, nr 4, kod pocztowy: 5600. Szkoła policealna (ponadgimnazjalna) posiada numer Regon 000756650. Osobami uczęszczającymi do instytucji są dorośli. Ich liczba wynosi 0, z czego 0 stanowią uczennice. Za prowadzenie instytucji odpowiada Powiatowy Cech Rzemieślników I Przedsiębiorców. Kontakt ze szkołą możliwy jest telefonicznie pod numerem 486644698, a także przez faks 486644698.