Policealna Szkoła Techników Ochrony Fizycznej Osób I Mienia Elitarne Studium Służb Ochrony ,,delta'' - Włocławek

no image Policealna Szkoła Techników Ochrony Fizycznej Osób I Mienia Elitarne Studium Służb Ochrony ,,delta'' to niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej instytucja edukacyjna. Jej budynek mieści się w miejscowości Włocławek, ulica Urocza, nr 3, kod pocztowy: 87800. Szkoła policealna (ponadgimnazjalna) posiada numer Regon 340685517. Uczniami instytucji są dorośli. Ich liczba równa jest 0, z czego 0 stanowią uczennice. Za funkcjonowanie instytucji odpowiada Centrum Szkoleniowe Służb Ochrony Delta. Kontakt z instytucją możliwy jest pod numerem telefonu 542367616, a także przez faks 542367616.